Darmowe Filmy download » Darmowe Filmy do pobrania za darmo!

Darmowe Filmy do pobrania za darmo!


Darmowe filmy – bezpłatna rozrywka dla Ciebie i Twoich najbliższych!


W świecie, w którym jesteśmy przyzwyczajani do tego, że za wszystko musimy płacić, w czym jeszcze bardziej umacnia nas wszechobecny konsumpcjonizm, możliwość wykorzystania czegoś za darmo staje się naprawdę przyjemna. Na szczęście, cały czas istnieją wokół nas ludzie, którzy chcą podzielić się z nami swoim talentem nie dla zysku, ale z o wiele wyższych pobudek, dzięki czemu my mamy dostęp do udostępnianych na wolnych licencjach dzieł – nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o teksty, malarstwo, czy też fotografie, ale także o film! Chociaż niekomercyjne produkcje kinowe stanowią rzadkość i bardzo często daleko mają się do tych najpopularniejszych, hollywoodzkich tytułów, to niektóre z nich mogą sobą bardzo wiele zaoferować, szczególnie jeżeli chodzi o samą formę przekazu oraz zawarty w nich artyzm.

Dzisiaj nie chcemy skupiać się jednak na filmach udostępnianych na zasadzie wolnych licencji, ale chcielibyśmy powiedzieć Ci jak móc zdobyć teoretycznie płatne filmy za darmo i móc cieszyć się możliwością ich oglądania w najwyższej jakości, czy to na ekranie swojego komputera, czy też bezpośrednio na telewizorze. Sieć internetowa daje w tym zakresie praktycznie nieograniczone możliwości i sposobów na zdobycie całkowicie darmowych filmów jest tak naprawdę mnóstwo

Na samym początku skupmy się na jednym z najpopularniejszych od wielu już lat rozwiązań, którym są sieci P2P, czyli peer-to-peer. Ich zasada działania jest niezwykle prosta – użytkownicy połączeni do danej sieci, udostępniają cześć zasobów swojego komputera oraz znajdujących się na nim plików, dzięki czemu inni userzy mają możliwość ich pobrania. Im więcej użytkowników posiada ten sam interesujący nas plik na swoim komputerze, tym większa jest prędkość pobierania i tym większe szanse na to, że download zostanie ukończony pomyślnie. Dzięki sieci P2P pobierać możemy muzykę, gry, zdjęcia i przede wszystkim darmowe filmy.

Bardzo podobnym rozwiązaniem do sieci P2P okazują się być pliki torrent – jest to metoda o tyle ciekawsza i bardziej polecana, gdyż daje nam większą pewność, że plik, który pobieramy jest tym, który nas interesuje i że nie będzie on zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie. Jeżeli szukamy popularnego filmu, wtedy mamy praktycznie stuprocentową gwarancję, że uda nam się go znaleźć właśnie na Torrentach.

Popularne darmowe filmy oglądane w kinieFilmy za darmo będziemy mogli obejrzeć nie tylko w momencie kiedy zapiszemy je bezpośrednio na dysku swojego komputera – alternatywą są także serwisy internetowe, które oferują darmowe filmy do obejrzenia online. Jest to rozwiązanie wygodniejsze i szybsze, często jednak obarczone pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim, streaming online to znaczna utrata jakości obrazu i dźwięku, po drugie bardzo wiele serwisów wprowadza ograniczenia czasu oglądania, czy też transferu pakietu plików. Powoduje to, że w czasie oglądania darmowego filmu, może nam wyskoczyć komunikat o przekroczeniu czasu oglądania i konieczności odczekania kilkudziesięciu minut lub uiszczenia odpowiedniej opłaty. Oczywiście cały czas istnieją serwisy, w których darmowe filmy online ogląda się bez większych problemów i niepotrzebnych ograniczeń, ich liczba jednak drastycznie się zmniejsza.

Niezwykle popularnym miejscem jeżeli chodzi o pobieranie filmów za darmo będą także wszelkiego rodzaju strony internetowe pozwalające na upload plików, przechowywanie ich na wirtualnych serwerach, a następnie dzielenie się nimi z innymi użytkownikami (np. RapidShare). W ich przypadku jednak, bez wykupienia kont premium ponownie będziemy narażeni na znaczne ograniczenia transferu, brak możliwości kolejkowania plików do pobrania i tak dalej.

Musisz wiedzieć, że tak jak internet długi i szeroki i tak jak spora jest liczba użytkowników, tyle sposobów na zdobycie całkowicie bezpłatnych filmów, nawet jeżeli chodzi o najnowsze, hollywoodzkie produkcje, będzie można wskazać – przybliżenie ich wszystkich jest więc praktycznie niemożliwe. Te, które opisaliśmy Ci pokrótce powyżej, należą jednak do najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych.

Na sam koniec chcemy podkreślić, że pobieranie filmów komercyjnych z sieci bez zgody ich autora jest łamaniem praw oraz licencji, za co grozić może odpowiedzialność karna. Jeżeli więc nie posiadasz oryginalnej kopii danej produkcji, wtedy z sieci internetowej pobierasz ją tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność, czy też na własną odpowiedzialność oglądasz ją online.